Lizingas

Automobilius parduodame lizingu!

The Contract

Lizingų tipai

Šiuo metu automobilio lizingo pasiūla yra ypatingai didelė. Kiekviena kredito įstaiga turi savų privalumų ir savų trūkumų. Mūsų tikslas yra padėti Jums surasti kuo palankesnį automobilio lizingo pasiūlymą bei jo rūšį.

Kredito įstaigos siūlo dviejų tipų lizingus: įprastą lizingą su galutiniu sumos išmokėjimu ir pastaruoju metu labai populiarėjantį - lizingą su likutine verte. Auto Solutions nuomone, pastarasis yra vertas daugiausiai dėmesio.

Kaip lizigas su likutine verte veikia praktiškai?

Paprastai pasakius, likutinė vertė gali būti įvardinta kaip būsima automobilio pardavimo kaina pasibaigus lizingo sutarties terminui.

Įprastais atvejais 5 metų trukmės lizingo sutarčiai nustatoma apie 30–40 proc. siekianti automobilio likutinė vertė. Skaičiuojant, kad šalies gyventojai lizingu įsigyja vidutiniškai 19 tūkst. eurų kainuojančius automobilius, tokių automobilių vertė praėjus lizingo sutarties laikotarpiui turėtų sudaryti apie 5–8 tūkst. eurų. Tiksli automobilio vertė nustatoma atsižvelgiant į automobilio ridą, jo techninę būklę, markės paklausą rinkoje ir kitus kriterijus.

Pasirinkus lizingą su likutine verte, sutarta automobilio likutinės vertės suma neįtraukiama apskaičiuojant automobilio mėnesio įmokas. Dėl to jos gali pastebimai sumažėti. Todėl jei paprasto lizingo atveju vidutinė įmoka sudaro apie 300 eurų per mėnesį, tai pasirinkus lizingą su likutine verte, už tiek pat kainuojantį automobilį įmoka gali sumažėti iki maždaug 190–230 eurų per mėnesį.

Jei pirkėjui svarbu įsigyti brangesnę transporto priemonę, tai mokant vidutinę 300 eurų įmoką per mėnesį ir taikant automobilio likutinę vertę, galima įsigyti bent 7 tūkst. eurų brangiau kainuojantį automobilį.

Front of Car
Black Car Service

Kas įvyksta praėjus 5 metams?

Lizingo sutarčiai pasibaigus, turite 3 galimybes:

1) Jeigu turite pakankamai lėšų ir nenorite atnaujinti automobilio, galite tiesiog išmokėti lizingo likutinę vertę;

2) Jeigu neturite pakankamai lėšų ir nenorite atnaujinti automobilio, galite keiptis dėl lizingo pratęsimo;

3) Auto Solutions rekomenduoja: nepaisant to, ar turite pakankamai lėšų, ar ne, su mūsų pagalba galite parduoti automobilį, grąžinti likusią sumą lizingo davėjui, o prieviršį investuoti į naują automobilį, kurį su mielu noru padėsime Jums įsigyti!